Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdziecie państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Przebudowa Świętokrzyskiej – autobusy na objazdach

Przebudowa Świętokrzyskiej – autobusy na objazdach

Dzienne linie autobusowe 102, 105 i 444 – od 11 maja br. – i nocne linie autobusowe N14 i N64 – od nocy z 10 na 11 maja br. – kursują trasami objazdowymi. Zmiany są spowodowane przebudową ulicy Świętokrzyskiej na odcinku Kopernika – Nowy Świat.

Od 11 maja, od początku kursowania linie autobusowe 102, 105 i 444 kursują trasami zmienionymi. Od skrzyżowania Nowego Światu z ulicą Świętokrzyską jeżdżą ulicami: Nowy Świat – pl. Trzech Krzyży – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka i dalej swoimi trasami.

Nocne linie autobusowe N14 i N64 – od nocy z 10 na 11 maja – zostały skierowane na trasy:

  • w kierunku pętli OLESIN, CHOSZCZÓWKA - od skrzyżowania Nowy Świat/Świętokrzyska: Nowy Świat – pl. Trzech Krzyży – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka i dalej swoimi trasami
  • w kierunku pętli DW.CENTRALNY - od skrzyżowania Zajęcza/Dobra: Dobra – Topiel – Kruczkowskiego – Książęca – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami.

Zmienione trasy będą obowiązywały do odwołania.

opublikowano 8 maja 2014r.
ostatnia aktualizacja 12 maja 2014r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Karta Warszawiaka i Karta Młodego Warszawiaka

newsletter

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat temu Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. I co się od tamtej pory zmieniło w naszym kraju? Bez kozery można powiedzieć, że wszystko! Dzięki środkom unijnym powstały i powstają w Polsce nowe drogi, mosty, linie kolejowe, parkingi. Inwestycje te mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. Również na jakość życia w Warszawie.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską