Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdziecie państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

POP Imielin i Marymont w nowych godzinach

POP Imielin i Marymont w nowych godzinach

Punkty Obsługi Pasażerów Zarządu Transportu Miejskiego znajdujące się na stacjach metra: Imielin oraz Marymont są obecnie czynne w zmienionych godzinach. Nowe godziny pracy zostały dostosowane do rzeczywistego zainteresowania ze strony pasażerów.

Decyzja o wprowadzeniu nowych godzin pracy wynika z konieczności zapewnienia bardziej komfortowej czyli szybszej obsługi w cieszących się największym zainteresowaniem pasażerów POP-ach: Ratusz-Arsenał i Centrum, przy takich samych możliwościach kadrowych jakie ma ZTM. W przypadku POP-ów Imielin Marymont zaobserwowane zostało zmniejszone zainteresowanie pasażerów ze względu na mniejsze zainteresowanie wydawaniem hologramów do Karty Warszawiaka. Dlatego punkty Imielin i Marymont są obecnie czynne w godz. 12.00 – 19.00.

Nieliczni pasażerowie, którzy korzystają z tych POP-ów w godzinach do południa, nie pozostali pozbawieni możliwości obsługi. Do dyspozycji mają bowiem POP-y na innych, pobliskich stacjach metra: Plac Wilsona i Służew. Jeśli zaś chcą jedynie kupić bilet komunikacji miejskiej – mogą skorzystać z biletomatów na tych stacjach.

 

opublikowano 12 maja 2014r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Karta Warszawiaka i Karta Młodego Warszawiaka

newsletter

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat temu Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. I co się od tamtej pory zmieniło w naszym kraju? Bez kozery można powiedzieć, że wszystko! Dzięki środkom unijnym powstały i powstają w Polsce nowe drogi, mosty, linie kolejowe, parkingi. Inwestycje te mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. Również na jakość życia w Warszawie.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską